web maker

Adresa kanceláře

Chlumova 7 , 130 00 Praha 3 

Fakturační adresa:

Štítného 1233/34, 130 00 Praha 3

IČ / DIČ

IČ: 24247570
DIČ: CZ24247570

Telefon:

+420 255 707 333
+420 602 713 751

číslo bankovního účtu

2444 2444 / 5500

Mobirise

Petr Erben

jednatel, producent

Je absolventem FAMU, katedry produkce.
V současné době sám přednáší na FAMO v Písku.
Produkční a producentské zkušenosti zahrnují film i televizi, od zpravodajství přes přímé sportovní a zábavné přenosy až do pohádky a filmy. V posledních 15 letech pracoval na manažerských pozicích orientovaných na televizní a filmovou produkci (ředitel výroby TV PRIMA, šéfproducent uměleckých pořadů ČT, ředitel výroby ČT, ředitel výroby TV NOVA a generální ředitel společnosti MediaPro Pictures, která je výhradním výrobcem televizních pořadů pro TV NOVA).
I během této doby si našel čas odstavení manažerské práce na vedlejší kolej, aby se věnoval producentské práci. Mezi jeho stěžejní producentské kredity z posledních let patří rozjezd prvního českého denního seriálu ULICE, seriály EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT a sitcom COMEBACK, stejně jako ČESKO SLOVESNSKÁ SUPERSTAR. K posledním úspěchům lze nepochybně zařadit OKRESNÍ PŘEBOR-POSLEDNÍ ZÁPAS PEPÍKA HNÁTKA a jeho 9 nominací na Českého lva za rok 2012.
Od roku 2012 se jako producent podílel na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKETJL FESTIVAL 2013, vyráběného pro Českou televizi.
V současné době je členem představenstva společnosti GOOD TV PRODUCTION, SE, kde se jako opět jako producent podílel na výrobě reality show VYVOLENÍ, talk show Bolka Polívka POLÍVKA NA VÍNĚ, společenského magazínu TOP STAR magazín, zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ či na pořadu PROSTŘENO! vyráběné pro TV PRIMA

Mobirise

Martina Kábrt Maternová

finanční ředitelka

Po vystudování fotografie a následně ekonomie pracovala jako obchodní ředitelka firmy Betasoft. Následně vedla přes třináct let finanční oddělení vydavatelství lifestylových časopisů Hachette Filipacch. Poté založila vlastní cestovní agenturu a i nadále se věnuje finančnictví. Přes 2 roky byla finanční ředitelkou ve vydavatelství Easy Publishing a v současnosti pracuje jako finanční ředitelka GOOD TV PRODUCTION, SE. 

Mobirise

Romana Špiková

výkonný producent


Do České televize nastoupila jako asistent režie v roce 1992, kdy spolupracovala například na filmu Hrad z písku, Únos domů, O perlové panně a mnoha inscenacích a seriálech jako byl například seriál Život bez zámku, Duch český nebo pohádce Tajemství staré bambitky. Od roku 1994 začala spolupracovat i s TV Nova na projektech Hospoda, Redakce, Ulice, Ordinace v růžové zahradě a mnoha dalších pořadech. Pro TV Prima spolupracovala například na seriálu Letiště. V letech 1998 – 2005 se podílela na produkci filmového festivalu Febiofest. V poslední době spolupracovala s produkční firmou Logline production, kde pracovala jako vedoucí produkce na seriálu Neviditelní a celovečerním filmu Teorie tygra. Pro produkční firmu Good TV Production pracuje jako výkonný producent na seriálu Ohnivý kuře.

Mobirise

Romana Brožková

výkonný producent

Před studiem na FAMU jsem pracovala 2 roky v ČT jako asistent produkce na dokumentech a vzdělávacích pořadech.
V rámci studia na Famu už jsem pracovala jako vedoucí produkce na různých debutech mých spolužáků ale i pedagogů jako např. absolventském distribučním filmu Z.Tyce Vojtěch, řečený sirotek, filmu J.Brabce Krvavý román nebo filmu O.Trojana Pějme píseň dohola (as.režie). K hrané tvorbě jsem se vrátila i po dokončení studia, v rámci kterého jsem spolupracovala např.s režiséry D.Ondříčkem, D.Sýsem atd.. Po roce stráveném v zakázkové výrobě firmy ETIC P.Moravce (např. Undergrund, film .E Kusturici, Roky zdi, film Margaret von Trotta) jsem po mateřské dovolené přešla k české tvorbě a po krátké spolupráci s ČT, točení reklam a různých dokumentů (např. o Bohumilu Hrabalovi režie P.Třazska) jsem začala spolupracovat se soukromými producenty a režiséry V. Marhoulem ve firmě Silverscreen jako pomocná režisérka na filmu Mazaný Filip (debut) a poté s T.Vorlem ve Vorelfilmu už opět v pozici vedoucího natáčení na fimech Skřítek, Gympl, Jak ulovit miliardáře, Cesta do lesa. V roce 2005 mě Michal Reitler přizval ke spolupráci na seriálu TV Nova Ulice, kde jsem pracovala v pozici vedoucího produkce 11 let a mezi tím točila i celovečerní filmy v produkci Bio Ilusion M.Šmídmajera jako vedoucí natáčení filmu J.Mádla Pojedeme k moři (debut), D.Kleina Básníci 7 nebo M.Šmídmajera Celebrity s.r.o. Po odchodu ze seriálu Ulice v roce 2015 jsem začala pracovat ve firmách P.Erbena, se kterým jsem se v rámci seriálu Ulice poznala, neboť byl jeho producentem a zakladatelem. Zde pracuji v pozici výkonného producenta na seriálech Jetelín a Černé vdovy pro FTV Prima (GoodTv) nebo Poldové a nemluvně pro ČT (Logline). 

Mobirise

Alena Smetanová

vedoucí produkce

Vystudovala televizní a filmovou produkci na FAMU. V publicistickém oddělení TV NOVA několik let produkovala úspěšný pořad NA VLASTNÍ OČI.

Později spolupracovala při výrobě celé řady pořadů a pod jejími produkčními prsty prošly projekty MR. GS, POKER STAR, ČESKÁ MIS 2009, SILVESTR 2010 – 2011, ŽIVOT POD ZÁMKEM a FARMA. Od roku 2012 se produkčně podílela na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, dvou sérií sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKETJL FESTIVAL 2013, vyráběného pro Českou televizi, pro ni rovněž vyráběla sitcom KOSMO.

Od roku 2013 spolupracuje se společností GOOD TV PRODUCTION, SE, kde jako vedoucí produkce pracovala na talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, či zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ, společenského magazínu TOPSTAR,produkovala přímý přenos KAPKA NADĚJE. V současné době pracuje jako vedoucí produkce pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

Mobirise

Jana Tomčišinová

vedoucí produkce

Po vystudování ekonomie pracovala 7 let u společnosti T-System specializující se na komunikační technologie. Následně pracovala 5 let pro společnost TV PRIMA, kde jako produkční stála u zrodu Evropského šampionátu ve fotbale EURO 2008 a následně pak pracovala jako senior asistent managementu společnosti TV PRIMA. V současné době je členem týmu GOOD TV PRODUCTION, SE. Podílela na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, seriálu NEVIDITELNÍ, sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKTEJL FESTIVAL 2013, vyráběných pro ČT. V roce 2013 se pak produkčně podílela na talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ. Následně se jako Vedoucí produkce se podílela na reality show PROSTŘENO!, SUPERCHLAPI,ČEŠI NA CESTÁCH a mnoho dalších. V současné době pracuje jako Vedoucí produkce pořadu JAK SE STAVÍ SEN - EXTRA, vyráběného pro TV PRIMA.

Mobirise

Soňa Macharáčková

vedoucí produkce

Při studiu vysoké školy začínala s produkcí v reklamní agentuře. V letech 2011 – 2013 pracovala pro TV Barrandov. V letech 2013 – 2015 se produkčně podílela na dokumentárním filmu Příběh českého designu vyráběného pro Českou televizi. Pracovala v produkci seriálu Svatby v Benátkách a ve zpravodajství FTV PRIMA.roce 2016 se stala členem týmu Sponsor & Guest Relations Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Od roku 2014 spolupracovala s GOOD TV na projektech VyVolení, Jak se staví sen, Češi na cestách. Nyní ve společnosti GOOD TV působí jako vedoucí produkce pořadu Prostřeno!

Mobirise

Barbora Zelenková

vedoucí produkce

Vystudovala SPŠ Sdělovací techniky v oboru technologicko-oragnizační a následně vysokou školu ekonomického zaměření. U filmu začínala jako runner, později jako asistent produkce, pomocný režisér a asistentka producentů. Mezi lety 2009- 2015 se podílela na filmech a seriálech, např. Habermannův mlýn, Sukničkáři, Crossing Lines, Vejška, Případ pro exorcistu, Vybíjená, The Musketeers, The Zookeeper’s wife a několika reklamách.
V současnosti pracuje pro společnost GoodTV. 

Mobirise

Ondřej Kapoun

vedoucí produkce

V roce 2005 jsem nastoupil jako asistent produkce na seriál Ulice, kde jsem se v průběhu času dostal až na pozici vedoucího produkce.

V rozmezí let 2008 až 2012 jsem se podílel na výrobě pořadů jako Mr. GS, Život na vlásku, VIP Poker show a další.

Od roku 2015 pracuji jako vedoucí produkce na seriálu Ohnivý kuře.

Mobirise

Markéta Bruckerová

vedoucí produkce

1988 – ukončení studia na gymnáziu Brandýs nad Labem
1990 -1997 – vysokoškolská studia na UK – obor Etnologie
1992 – asistent produkce – koprodukční film „Nexus “ (KF a.s.)
1993 -1999 – produkce na projektech: videoklipy, hudební pořady, multimediální projekty (např. Informační centrum Dukovany), výroba naučných CD-ROM (Agentura INA s.r.o)
1994 – as.produkce na filmu „Má je pomsta“ režie L.Zafranovič (Česká televize)
1999 – 2002 produkce na projektech: „Praha – evropské město kultury 200“, výstavy např. „Stálá expozice na Petřínské rozhledně“ , divadelní projekty, manager hudebního souboru „O.Havelka a jeho Melody Makers“ (Agentura ECHO spol.s.r.o.)
2002 -2003 vedoucí natáčení – seriál „Hop nebo trop“ režie J.Chlumský (Česká televize)
2004 – vedoucí produkce – hrané instruktážní filmy o bezpečnosti provozu pro nadaci Malina (2LANDA s.r.o)
2004 -2009 – vedoucí produkce – reklamy (Starobrno, DATART, Cetelem, Červený drak atd.), dokumentární film „Tobrúk 1941“, podívdky pro cyklus „To nevymyslíš“ pro TV NOVA,
asistent koproducenta na filmech „Anděl Páně“ režie J.Strach, „Návrat čápů“ režie M.Repka (HOOD DOO Production)
od roku 2006 do 2010 pravidelná spolupráce s Českou televizí – vedoucí natáčení: seriál „Hop nebo trop II“ režie J.Chlumský, povídky „3+1 s M.Donutilem“ režie F.Filip, tv filmy: „Kanadská noc“ režie Z.Zelenka, „Svědomí Denisy Klánové “ režie M.Zábranský, „Rytmus v patách“ režie A.Sedláčková, seriál „Cukrárna“ režie D.Klein
2010 – 2015 – vedoucí produkce, později výkonný producent na seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2“ (TV NOVA)
2016 – vedoucí produkce – seriál „Jetelín“ (GOOD TV)

Mobirise

Pavel Šíma

vedoucí produkce

Produkční, který měl možnost projít za poslední dvě a půl dekády vším od publicistiky, zábavných pořadů, přímých přenosů, koncertů a v posledních letech produkující interaktivní pořady s televizními diváky.

Pavel Šíma v televizní produkci pracuje od roku 1989.

Nejdříve jako asistent produkce v Československé (později České) televizi v letech 1989-1994 (Studio kamarád, Vlaštovka, Nedej se, Nedělní ráno).

Od roku 1994 jako vedoucí produkce v televizi NOVA.

V letech 1994-2000 produkoval pořady HOROSKOPIČINY, RYCHLÝ PRACHY, BINGO, či cyklus JAK SE STÁT – s M.Ebenem).

V letech 2001-2007 následně pracoval pro TV Prima, kde měl na starosti pořady TRNÍ, DEMENTI, TELEVIZNÍ ROSNIČKA, AUTO ROKU, FOTBALISTA ROKU, koncerty H.Vondráčkové a Karla Gotta, pořad o zajímavých osobnostech naší kulturní scény BENEFICE, NA SCÉNU (Martin Dejdar), či magazín EXTRA.

V roce 2007 produkoval třetí řadu reality show „VYVOLENÍ – noví hrdinové“.

V současné době je vedoucím projektu VOLEJTE VĚŠTCE, . Pro společnost GOOD TV PRODUCTION, SE pracuje od roku 2013.

Mobirise

Libor Zlomek

vedoucí produkce

V letech 1994 až 2000 pracoval v České televizi v produkci, kde se podílel na výrobě různých žánrů (dramatická tvorba, pohádky, dokumentární filmy, hudební pořady aj.) Výběr z celovečerních filmů: UČITEL TANCE, JAK CHUTNÁ SMRT, ZAPOMENUTÉ SVĚTLO, VŠICHNI MOJI BLÍZCÍ, ŠEST STATEČNÝCH, SMRADI. Od roku 2000 pracuje na volné noze. Podílel se na mnoha filmových projektech, namátkou produkce TV filmů (Sestry, Brainstar, Strážce duší, Hypermarket, Sabotáž, Jménem krále, Sejít z cesty, KOS a jiné…). Jako pomocný režisér pracoval na televizním seriálu PROČ BYCHOM SE NETOPILI, televizním seriálu 4TEENS, celovečerním filmu PROBUDÍM SE VČERA, celovečerním filmu BELLA MIA. Ve své společnosti Vesfilm vyprodukoval celovečerní filmy SPRÁVCE STATKU, VŠICHNI DO JEDNOHO. Od roku 2012 spolupracuje se společností Logline, podílel se na seriálu NEVIDITELNÍ, celovečerním filmu TEORIE TYGRA a televizním seriálu OHNIVÝ KUŘE.

Mobirise

Petr Verner

vedoucí produkce

Petr Verner po vystudování ekonomie odjel studovat a sbírat zkušenosti do australského Sydney.S jeho návratem do ČR je spojena práce v oblasti marketingu pro vydavatelství Hachette Filipacchi.Poté se věnoval hudební produkci ve společnosti Pinkdot, následně byl zaměstnán jako projektový manažer ve společnosti Unagi.

V současnosti je členem týmu GOOD TV PRODUCTION, SE. Jako produkční se podílel na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, vyráběného pro ČT, či na společenském magazínu TOP STAR MAGAZÍN, talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, reality show VYVOLENÍ, pořadu VOLEJTE VĚŠTCE, zábavně-dokumentárního pořadu ČEŠI NA CESTÁCH, seriálu OHNIVÉ KUŘE nebo mikrokomedie JETELÍN vyráběného pro TV Prima.

ZASLAT VZKAZ

Můžete nám zaslat vzkaz a my se vám ozveme.

Sídlo a fakturační adresa:

GOOD TV Production SE,
Štítného 1233/34,
130 00 Praha 3


IČ: 24247570
DIČ: CZ24247570
č.bú: 2444 2444 / 5500Adresa kanceláře:

GOOD TV Production SE,
Chlumova 7, 130 00 Praha 3


Email: info@goodtv.cz
Tel.: +420 255 707 333
Tel.: +420 602 713 751